Za šicí stroj jsem poprvé usedla již v dětství. Začalo to, když jsem jako malá vyráběla oblečky pro mé panenky. V tu chvíli mi už bylo jasné, že ze mě bude krejčová, nebo módní návrhářka.

Samozřejmě mě také značně ovlivnila vlastní rodina. Většina mých příbuzných ve Vietnamu se pohybují ve stejném oboru, takže možností k inspiraci bylo mnoho.

Nejdřív jsem se naučila šít na naprosto základním šicím stroji od mé sestry. Později mě můj strýc naučil vytvářet střihy. On sám má velké krejčovství, kde šije pánské oděvy na míru. V jeho krejčovství jsem následně jako studentka také opravovala a upravovala oděvy.

Následně jsem pokračovala studiem na škole, abych si prohloubila znalosti designu. Pak jsem prošla několika pracovními pozicemi v oblasti oděvního průmyslu (šička, konstruktérka střihů, asistentka módního návrháře).

Do České republiky jsem přišla díky mému manželovi. Brzy jsem si všimla, že v České republice není mnoho příležitostí kde opravit, nebo upravit svoje šaty. Přiznejme si, že do klasické konfekce se málo kdy přesně trefíme. Někomu padne sako jako ulité, ale rukávy jsou o několik centimetrů delší. Přesně pro tyto případy jsme tu pro Vás.

Samozřejmě mimo to dokážeme na naší provozovně opravit téměř vše co se stane Vašim oblíbeným svrškům. Máte oblíbený kabát s roztrhanou podšívkou. Stačí přinést a brzy bude zase jako nový.