Za šicí stroj jsem poprvé usedla již v dětství. Začalo to, když jsem jako malá vyráběla oblečky pro mé panenky. V tu chvíli už jsem věděla, že ze mě bude krejčová, nebo módní návrhářka. 

Samozřejmě mě také značně ovlivnila má rodina. Většina mých příbuzných ve Vietnamu jsou z oboru. Někteří vlastní manufaktury na výrobu šatů na míru. 

Nejdřív jsem se naučila šít na základním šicím stroji od mé sestry. Později mě můj strýc naučil vytvářet střihy. On sám má velké krejčovství, kde šije oděvy na míru. V jeho krejčovství jsem následně jako patnácti letá studentka opravovala a upravovala oděvy.

Následně jsem pokračovala studiem na škole, abych si prohloubila znalosti designu. Pak jsem prošla několika pracovními pozicemi v oblasti oděvního průmyslu (šička, konstruktérka střihů, asistentka módního návrháře). 

Do České republiky jsem přišla díky mému manželovi. Brzy jsem si všimla, že v České republice není příliš rozšířené šití na míru a lidé si obvykle kupují oblečení v obchodech. Takové oblečení jim často nesedí, tak jak by si to sami přáli. Proto jsem se rozhodla otevřít opravnu a úpravnu oděvů a samozřejmě také šiju šaty na míru.