Pick-Up = Vyzvednutí oděvů

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy zájmu o opravu a úpravu oděvů i ze vzdálenějších míst a ne jen z Lysé nad Labem, tak jsme se rozhodli poskytnout Vám novou službu. 

Nově si u nás můžete objednat službu vyzvednutí Vašich oděvů přímo na Vaší adrese pro blízké Milovice je služba zdarma a pro ostatní města a vesnice za malí poplatek 50 korun, který přičteme k ceně za opravu. 

50 korunový poplatek zahrnuje jak vyzvednutí, tak následný návrat opraveného oděvu či oděvů. Vyzvednutí a návrat probíhá vždy v sobotu mezi 9:00 až 12:00. Návrat probíhá vždy následující sobotu po vyzvednutí. 


POZOR!! V rámci služby Pick-up lze zařídit pouze jednoduší úpravy a opravy šatů, které se objedou bez zkoušení. Zkoušení v rámci služby Pick-up nelze časově zvládnout. 

Oblast, v které poskytujeme službu Pick-up najdete na mapě pod formulářem. Pokud bydlíte v červeně označené oblasti, pak můžete využít tuto službu. 


Jak postupovat při vyplnění formuláře

Vyplňte povinná pole (Jméno, Telefonní číslo, Adresa) a následně zkuste stručně popsat co chcete opravit/upravit, aby jsme měli přehled co máme čekat (příklad: troje kalhoty - výměna zipu). Následně můžete vyplnit také e-mail a preferovaný čas (vždy následující sobotu po odeslání formuláře), ale nejedná se o povinné údaje. 

Typy oprav a úprav, které lze obvykle vyřídit bez zkoušení:

  • Zkrácení kalhot/sukně/šatů/rukávů  
  • Výměna zipu kalhoty/sukně/šaty/bunda/mikina
  • Šití a úprava záclon
  • Šití ložního prádla
Typy co si připravit před předáním:

  • V případě zkrácení mějte na oděvu buď označenou délku mejdlíčkem nebo špendlíkem, nebo přiložte k oděvu cedulku s informací, o kolik centimetru chcete přesně oděv zkrátit. 
  • V případě šití záclon přiložte k materiálu lísteček s přesnou informaci jak má být záclona dlouhá a zda budete chtít na zácloně upravit něco dalšího. 
  • V případě, že chcete udělat například povlak na polštář, tak můžete k materiálu přiložit daný polštář a povlak tak uděláme přesně podle velikosti polštáře. 


Objednejte si Pick-up

Níže si můžete objednat vyzvednutí Vašich oděvů na opravu a úpravu. V případě, že chcete poradit, pak volejte na 720 582 478